PSB is being developed by Pooya Paridel.
نرخ ارز در تاريخ 14/12/1393: پوند انگليس 42695، درهم امارات 7620، دلار آمريكا 27986، فرانك سوئيس 28999، يكصدين ژاپن 23357، يورو 30967، يک هزار وون کره 25441، لير تركيه 10917    * * قيمت آخرين معامله هر سهم بانك اقتصادنوين در تاريخ 13/12/1393: 1,940 ريال    

تاريخ:    1393/12/16

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
   : جستجواجلاس بزرگ کارآفرينان توسعه‌گرا برگزار شد

اجلاس بزرگ کارآفرينان توسعه‌گرا برگزار شداجلاس بزرگ کارآفرينان کشور ساعتي پيش در مرکز همايش‌هاي بين‌المللي صدا و سيما برگزار شد.
در اين اجلاس که حدود 2000 نفر از کارآفرينان کشور در آن حضور داشتند، کانون کارآفرينان توسعه‌گرا به معرفي نامزدهاي خود در هشتمين دوره انتخابات اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي پرداخت.
سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد، موسس بانک اقتصادنوين در اين اجلاس هدف از تاسيس کانون کارآفرينان توسعه‌گرا را بسط فرهنگ کارآفريني و تحقق توسعه اقتصادي کشور مبتني بر بخش خصوصي عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: هدف از تاسيس اين کانون صرفا کار انتخاباتي و پيروزي در انتخابات اتاق هشتم نيست.
وي افزود: ما هر چند در انتخابات پيش رو 39 نامزد خود را معرفي کرده‌ايم ولي اصولا فقط به پيروزي در اين انتخابات فکر نمي‌کنيم. ما چه در اين انتخابات پيروز شويم و چه نشويم، کانون کارآفرينان توسعه‌گرا فعاليت خود را ادامه خواهد داد.
صدرهاشمي‌نژاد در ادامه اظهاراتش گفت: در حال حاضر کانون حدود 500 نفر عضو رسمي دارد که البته تا آخر سال پيش‌بيني مي‌شود که خانواده کانون کارآفرينان توسعه‌گرا 1000 نفره شود، بنابراين اقتصاد کشور با يک تشکل قوي و قدرتمند مواجه است و اساسا اتاق بازرگاني يکي از پروژه‌هاي کانون است که اگر در آن پيروز شويم کار کانون براي اصلاح اقتصاد کشور و انجام خصوصي سازي و در نهايت بسط اقتصاد آزاد راحت‌تر خواهد شد.

همزمان با برگزاري جشنواره تجليل از رهبران کارآفرين و کارآفرينان خير پرچم رهبران کارآفرين، به مهندس "صدرهاشمي‌نژاد" تحويل داده شد

همزمان با برگزاري جشنواره تجليل از رهبران کارآفرين و کارآفرينان خير پرچم رهبران کارآفرين، به مهندس "صدرهاشمي‌نژاد" تحويل داده شدهمزمان با برگزاري دومين جشنواره رهبران کارآفرين و کارآفرينان خير، مهندس "سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد" به‌عنوان کارآفرين برگزيده معرفي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور کارآفرينان و دانشگاهيان در تالار علامه اميني دانشگاه تهران برگزار شد، دکتر زالي رئيس دانشکده کارآفريني و دبير علمي اين جشنواره، مهمترين دستاورد جشنواره را شناسايي و معرفي کارآفرينان کشور برشمرد و گفت: کارآفرينان گنجينه‌هاي اين کشور و بهترين الگو براي يادگيري جوانان و نسل جديد ما هستند. رهبران کارآفرين، به عنوان اميد ملت ايران در تنگناهاي اقتصادي، بزرگان صنعت خود هستند و در صنعت خود هم پيشگامند و هم پيشتاز.
وي افزود: اين بزرگواران مظهر عشق و اراده هستند. اشتياق به کار، اشتياق کارآفرينانه، اشتياق به وطن و اشتياق به خدمت و خيررساني از ويژگي‌هاي مشترک رهبران کارافرين است که ما در مراحل تدوين اطلاعات و مصاحبه با اين عزيزان، به عينه آن را مشاهده کرديم. اعتقاد راسخ داريم که کارآفرينان ما اگر بالاتر از بيل گيتس و استيو جابز نباشند، کمتر نيستند. دانشکده کارآفريني افتخار دارد که از تجربيات و انديشه‌هاي اين بزرگواران، براي توليد دانش بومي در حوزه کارآفريني، استفاده نمايد.

گزيده اخبار
 • اجلاس بزرگ کارآفرينان توسعه‌گرا برگزار شد
 • همزمان با برگزاري جشنواره تجليل از رهبران کارآفرين و کارآفرينان خير پرچم رهبران کارآفرين، به مهندس "صدرهاشمي‌نژاد" تحويل داده شد
 • شرکت ليزينگ اقتصادنوين طي سه ماه بيش از 600 شغل مستقيم ايجاد کرد
 • مشتريان شرکتي منطقه آذربايجان از خدمات بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوین بهره‌مند خواهند شد
 • مدارس بانک اقتصادنوين در مناطق زلزله‌زده آذربايجان مورد بهره‌برداري قرار گرفت
 • قدرداني از روساي برتر شعب بانك اقتصادنوين
 • ليزينگ اقتصادنوين نشان سبز مديريت اروپا را دريافت کرد
 • تشريح فرصت‌هاي همکاري دوجانبه ايران و جمهوري اسلواکي در همايش يکروزه؛ اين همايش با حمايت بانک اقتصادنوين برگزار شد

 • درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
  حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

   اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي
  اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
  سامانه فرابانک نوين
  موبايل بانک
  براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
  بانكداري اختصاصي
   خدمات بانكداري الكترونيكي
  امور سهامداران
  مركز ارتباط نوين
   معاملات برخط سهام
  نقشه جغرافيايي شعب
  صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
  شارژ مستقيم سيم كارت اعتباري
  باشگاه پذيرندگان نوين
   كميته ايراني اتاق بازرگاني بين‌المللي
   پليس فتا
   آمار بازديدكنندگان