PSB is being developed by Pooya Paridel.
نرخ ارز در تاريخ 06/01/1396: پوند انگليس 40632، درهم امارات 8871، دلار آمريكا 32580، فرانك سوئيس 32857، يكصدين ژاپن 29263، يورو 35202، يک هزار وون کره 29152، لير تركيه 9024    * * قيمت آخرين معامله هر سهم بانك اقتصادنوين در تاريخ 06/01/1396: 1,620 ريال    

تاريخ:    1396/1/6

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
   : جستجوپيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد

بنام يزدان پاک و پروردگار خوبي‌ها
فرا رسيدن سال نو را به به فرزندان عزيزم در بانک اقتصادنوين و شرکت‌هاي تابعه و همکاران خوبم در همه شرکت‌ها در سرتاسر ايران و دنيا تبريک مي‌گويم. برايشان سالي پر از خير و برکت، سلامتي و شادماني براي خودشان و خانواده هايشان آرزو مي‌کنم. اميدوارم که از گذشته‌ها درس بگبريم؛ مثل هر سال با نو شدن سال، فکر و انديشه تازه‌اي، حرکت تازه‌اي را در سازمان خود، در شرکت‌هاي خود، در مجموعه‌هاي خود و حتي در خانواده خود آغاز کنيم؛ سالي که پربار تر از سال قبل باشد.
من فکر مي‌کنم و اميدوارم که سال 96 براي بانک اقتصادنوين و زيرمجموعه‌هاي آن سال خيز دوباره‌اي به سوي پيشرفت و موفقيت هر چه بيشتر از گذشته باشد. ما سعي کرديم در سال 95، مقدمات و شرايطي را که اين خيز، جهش و حرکت در سال 96 انجام بشود، مهيا شود. به اميد اينکه نتيجه آنچه را که در سال 95 به کمک همکاران عزيز مان فراهم و آماده کرده‌ايم، در سال 96 به بار بنشيند و نتيجه اين تغييرات، تحولات و پيشرفت‌ها را همه همکاران بانک اقتصادنوين در پايان سال شاهد باشند و جشن بگيرند. در پايان مجددا آغاز سال نو را به يکايک عزيزانم در بانک اقتصادنوين، شرکت‌هاي وابسته، خانواده‌هاي اين عزيزان از صميم قلب تبريک مي‌گويم و برايشان سالي و سالياني سرشار از سلامتي، شادي و تندرستي آرزو مي‌کنم. انشالا که همه موفق باشيد.
محمد صدرهاشمي‌نژاد
موسس و بنيانگذار بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي علي اصغر سفري

بنام خداي بهار آفرين      بهار آفرين را هزار آفرين
دوستان و عزيزان خوبم؛
سلام و وقت به خير
واقعا چه افسانه زيبايي است! آغاز سال نو با آغاز بهار، با طلوع طراوت، سرسبزي و شادابي طبيعت!
بايد که به اين حسن انتخاب و سليقه پدران و نياکامان بباليم و افتخار کنيم. انتخابي که رويش و نوزايي طبيعت را نماد و نمونه تحول، سازندگي، حرکت و پويايي دانسته و نوروز ناميده است.
نورزو تجديد خاطره بزرگي است: خاطره خويشاوندي انسان با طبيعت. هر سال آن فرزند فراموش کار که، سرگرم کارهاي مصنوعي و ساخته‌هاي پيچيده خود، مادر خويش را از ياد مي برد، با يادآوري وسوسه آميز نوروز به دامن وي باز مي‌گردد و با او، اين بازگشت و تجديد ديدار را جشن مي‌گيرد. فرزند در دامن مادر، خود را باز مي‌يابد و مادر در کنار فرزند چهره‌اش از شادي مي‌شکفد، اشک شوق مي‌بارد و فريادهاي شادي مي‌کشد، جوان مي شود، حيات دوباره مي‌گيرد. با ديدارا يوسفش بينا و بيدار مي‌شود.
نوروز دست مردم را مي‌گيرد و از زير سقف‌ها و درهاي بسته فضاهاي خفه لاي ديوارهاي بلند و نزديک شهرها و خانه‌ها، به دامن آزاد و بيکرانه طبيعت مي‌کشاند: گرم از بهار، روشن از آفتاب، لرزان از هيجان آفرينش و آفريدن، زيبا از هنرمندي باد و باران، آراسته با شکوفه، جوانه، سبزه و معطر از بوي باران، بوي پونه، بوي خاک، شاخه‌هاي شسته، باران خورده، پاک.
در آستانه نوروز و بهار تازه، بسيار خوشحالم از اينکه توانستيم با عنايت پروردگار متعال با همراهي، همدلي و همفکري دستاوردهاي تازه و افتخارات بيشتري در کارنامه درخشان خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين ثبت کنيم.
از شما عزيزاني که اهتمام نموديد تا اين افتخارات و دستاوردها در کارنامه بانک هميشه نوينمان ثبت شود، خاضعانه و حق شناسانه تقدير و تشکر مي‌نمايم و دست‌هاي پر مهرتان را به گرمي مي‌فشارم.
مطمئنم که تلاش موثر و مجدانه مجموعه‌اي سخت کوش، مسئوليت‌پذير و کارآمد، همه و همه نويد از روزهاي بزرگ براي اولين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران را مي‌دهند.
آغاز سال جديد و بهار پرطروات را که نشان بهره‌مندي از زندگي و نماد بهره‌وري در کار و تلاش است را به شما و خانواده گراميتان شادباش مي‌گويم و رويش جوانه‌هاي اميد و شادي را در سراي پر مهرتان و سلامتي و سعادت را براي شما و خانوده گرانقدرتان از خداوند متعال آروزمندم و اميدوارم سال پيش رو سالي باشد پر از موفقيت و بهروزي و سربلندي براي خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين.
دوباره آمد از راه- بهار سبز و زيبا
علي اصغر سفري
مديرعامل بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي سيامک دولتي

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام.
سال جديد را خدمت همکاران عزيزم تبريک و تهنيت عرض مي‌کنم. براي همه همکاران عزيز و خانواده محترمشان آرزوي سلامتي و توفيق روزافزون دارم.
سال 95 با همه چالش‌ها و پستي و بلندي‌هايي که داشت، بحمدلله با موفقيت در بانک اقتصادنوين به پايان رسيد و در سال 96 اميدواريم که با تلاش و همراهي و همدلي همه شما عزيزان، شاهد موفقيت‌هاي بيشتري براي بانک عزيزمان، اقتصادنوين باشيم. قطع يقين بانک اقتصاد نوين به عنوان مجموعه‌اي از مجموعه اقتصادي کشور وظايفي بر عهده دارد که اگر به آن وظايف درست عمل کند، مي تواند نقش مؤثري را در بهبود وضعيت اقتصادي ميهن عزيزمان، ايران ايفا بکند. به همين دليل من توصيه مي‌کنم و تاکيد دارم که انشاالله همه همکاران ارجمندمان با يک عزم جدي فعاليتي را از ابتداي سال 96 آغاز کنند و همراه با برنامه‌هاي مديريت عالي بانک، تلاش داشته باشند که اهداف بانک را محقق کنند که بخشي از اهداف کلي اقتصادي کشور خواهد بود و اين را بايد بدانيم که تلاش و همدلي و همراهي همه عزيزان مي تواند در آينده اقتصادي کشورمان مؤثر باشد.
با تبريک مجدد سال 96 به همه شما عزيزان، اميدوار هستم با هم و براي هم بتوانيم بانک اقتصادنوين را به عنوان يک بانک موفق در کشور معرفي کينم و نقش سازندمان را در اقتصاد کشور به درستي ايفا کنيم.
پاينده و پيروز باشيد.
سيامک دولتي
رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين

گزيده اخبار
 • پيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد
 • پيام نوروزي جناب آقاي علي اصغر سفري
 • پيام نوروزي جناب آقاي سيامک دولتي
 • با حضور رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران برندگان دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري با محوريت بانک اقتصادنوين معرفی شدند
 • اعلام شعب كشيك نوروزي بانک اقتصادنوين
 • افزایش سقف برداشت از خودپردازهای بانک اقتصادنوین
 • در آستانه ميلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) چهارمين دوره جشنواره کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين برگزار مي‌شود
 • بانک اقتصادنوين؛ جايزه برترين بانک در شبکه‌هاي اجتماعي جشنواره "بانک محبوب من" را کسب کرد

 • درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
  آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين
  حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

   سال اقتصاد مقاومتي؛ توليد - اشتغال گرامي باد
  اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
  جشنواره کارت هديه
  جشنواره نقد صنعت بانکداري با محوريت بانک اقتصادنوين
  فروش آنلاين کارت هديه
  بيمه سپرده‌گذاران
  سامانه فرابانک نوين
  صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
  براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
  بانكداري اختصاصي
  موبايل بانک
   خدمات بانكداري الكترونيكي
   باشگاه وفاداري نوين
  مناقصه و مزايده‌هاي بانک
  امور سهامداران
  شرکت ارتباطات آواي سلام مهر نوين
  گاري نوين
   معاملات برخط سهام
  نقشه جغرافيايي شعب
   پليس فتا
   آمار بازديدكنندگان